Duyurular & Haberler

2014 İNTERMOB MOBİLYA FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti.  2014..

2014 TÜYAP AMBALAJ FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 AVRAS..

ORHAN ÇAKIL DAN KAUÇUK MEMBRANlink

Vakum Presler için VakumFleks & VakumFleks-..

Mürekkep Merdaneleri


WESTLAND hammaddeleri ile WESTLAND “know-how” ve teknolojisi kullanılarak, Alman mühendislerin denetiminde, ISO 9001-2000 Kalite Yönetimi standartlarıyla Türkiye’de üretilen ilk orijinal kalitede WESTLAND matbaa merdaneleri

WESTLAND ve Türkiye Üretici Mümessili ORHAN ÇAKIL Ltd.Şti. için kalite sadece bir standart endeksi değil, sürekli aynı orijinal kalitede üretim demektir. Bu bağlamda üretim birimlerimizde kalitenin sürekliliği ön planda gelmekte ve tüm merdaneler WESTLAND kalite normlarına göre, orijinal WESTLAND hammaddeleri kullanılarak üretilmektedir.


 

Yüksek kalitede baskı üretimi birçok unsurun uyum içinde çalışmasına bağlıdır. Merdaneler en önemli unsurlardan biridir ve merdanelerin kalitesi, üretimdeki başarıyı doğrudan etkiler. Baskı kalitesi sizin için ne kadar önemli ise, merdane kalitesi de aynı oranda önemlidir.

Kauçuğun mil üzerine mükemmel tutunmasını ve yapışmasını sağlamak için bütün millerin yüzeyleri modern ünitelerimizde büyük bir özen ve dikkatle işlenmekte, gerekli tamir, bakım ve temizlik çalışmaları yapıldıktan sonra kaplama işlemine geçilmektedir.

Dünyanın en büyük baskı makinesi üreticileri yıllardır WESTLAND markasına ve değişmez yüksek kalitesine güvenir. Türkiye Üretici Mümessili ORHAN ÇAKIL Ltd.Şti. ofset baskının tüm alanları için WESTLAND “WERO” kalitesinde merdaneler üretmektedir.

Biz size kalite, hizmet ve çözüm getiriyoruz Apycom jQuery Menus