Duyurular & Haberler

2014 İNTERMOB MOBİLYA FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti.  2014..

2014 TÜYAP AMBALAJ FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 AVRAS..

ORHAN ÇAKIL DAN KAUÇUK MEMBRANlink

Vakum Presler için VakumFleks & VakumFleks-..

Nemlendirme Merdaneleri
%100 Orijinal Kalitede Nemlendirme Merdaneleri

Kalite sadece bir standart endeksi değil, sürekli aynı kalitede üretim demektir. ORHAN ÇAKIL Ltd.Şti. yüksek teknoloji ve gelişmiş sistemler kullanarak ustalıkla ürettiği tüm merdanelerinde orijinal WESTLAND kalitesi sunmaktadır.

WESTLAND teknoloji ve kalite konusunda sorumluluklarını bilen ve kendini tüm dünyada kanıtlamış bir çözüm ortağıdır. Basım sektörünün sürekli değişen koşullarına ve teknolojik gelişmelere göre kendisini yenileyen WESTLAND ve Türkiye Üretici Mümessili ORHAN ÇAKIL Ltd.Şti., her zaman orijinal kalitede çok geniş çeşitlilikte merdane çözümleri sunar. 

85 yıllık WESTLAND tecrübe ve bilgi birikimiyle, orijinal hammaddeler kullanarak tabaka ofset, web ofset, flexo, metal ve etiket baskı makineleri için orijinal WESTLAND kalitesinde merdane üreten ORHAN ÇAKIL Ltd.Şti., her aşamada taşıdığı sorumluluğun bilincindedir.

Kauçuk kaplama işlemi sonunda merdanelerin yüzey düzgünlüğü, ölçü uygunlukları, çap, shore ve ballig değerleri gelişmiş modern cihazlarla titizlikle kontrol edilmekte, WESTLAND normlarına göre kalite onayı aldıktan sonra merdanelerin paketleme ve sevkiyat işlemleri gerçekleştirilmektedir.


Biz size kalite, hizmet ve çözüm getiriyoruz Apycom jQuery Menus