Duyurular & Haberler

2014 İNTERMOB MOBİLYA FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti.  2014..

2014 TÜYAP AMBALAJ FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 AVRAS..

ORHAN ÇAKIL DAN KAUÇUK MEMBRANlink

Vakum Presler için VakumFleks & VakumFleks-..

LotoTec Merdaneler

   
İleri Teknoloji LotoTec® Merdaneleri


WESTLAND’ ın ödül kazanmış kendi patentli ürünü NanoTeknoloji bazlı kaplama sistemi LotoTec® ileri teknoloji Yeni Nesil merdane olarak basım dünyasına yepyeni bir boyut kazandırmış ve baskı kalitesini en üst düzeye çıkarmıştır.

LotoTec® sistemi ile üretilmiş olan Westland merdaneleri tutucu olmayan kaygan yüzey özelliği sayesinde mürekkep ve su dengesini mükemmel şekilde tutarak yüksek kalitede baskı üretimi, kolay ve hızlı temizlik sağlamaktadır.

 

LotoTec® mürekkep ve nemlendirme merdaneleri kullanan baskı makinelerinde yıkama süreleri yarı yarıya kısalmaktadır. Baskı üretiminde belirgin bir artış ve önemli zaman tasarrufu sağlayan Westland LotoTec® merdaneleri mükemmel kaygan yüzeyi ile sektörün büyük beğenisini kazanmıştır.

 

İstikrarlı Alkolsüz Baskı üretimi için de mükkemmel bir yüzeye sahip olan Westland LotoTec® mürekkep ve nemlendirme merdaneleri yüksek doğrulukta su kontrolü sağlamakta ve baskı makinelerinde daha az su, daha düşük solvent ve temizlik kimyasalları tüketimi ve çok daha az bakım gerektirmektedir.


Biz size kalite, hizmet ve çözüm getiriyoruz Apycom jQuery Menus