Duyurular & Haberler

2014 İNTERMOB MOBİLYA FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti.  2014..

2014 TÜYAP AMBALAJ FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 AVRAS..

ORHAN ÇAKIL DAN KAUÇUK MEMBRANlink

Vakum Presler için VakumFleks & VakumFleks-..

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyeti ve tam destek bağlamında, kazanmış olduğumuz tecrübe ve bilgi birikimine dayanarak değerli müşterilerimize satış sonrasında oluşabilecek tüm baskı problemleri ile  ilgili teknik destek vermek, çözüm üretmek ve her konuda yardımda bulunmak bizim görevimizdir.

Kalite, verimlilik ve zamanında teslim şartlarını her aşamada gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini arttırmak, maliyetleri azaltmak ve müşteri şikayetlerini önlemek.

İnsan sağlığı ve çevre duyarlılığı ile birlikte kaliteyi her zaman ön planda tutarak, en iyi çözümleri en uygun koşullarda ve en iyi hizmet kalitesiyle basım ve ambalaj  sektörlerine sunmak en büyük hedefimiz ve değişmez tek ilkemizdir.

Üretimin her aşamasında standart düzeyde kalite kontrollerini eksiksiz yerine getirmek.

Çevre ve işçi sağlığı ile güvenliğini ulusal ve uluslararası yönetmeliklere göre en yüksek seviyede tutmak ve bu bilinci sürekli verilecek eğitimlerle tüm çalışanlara yaymak.

İşyerimizin ve tüm  makinelerimizin periyodik temizliğini, bakımını ve kontrollerini yerine getirmek, temiz, sağlıklı ve güvenli ortamda üretim gerçekleştirmek ve çalışanlarımızın motivasyonlarını her zaman yüksek tutmak.

Sektörümüz ile ilgili teknolojik gelişmeleri yakından takip etmek ve tüm çalışanlara yeni teknolojilerle ilgili gerekli bilgi ve eğitimleri vermek.

Kalite faaliyetlerimizin temelini oluşturan çalışanlarımıza planlı eğitimler vererek kalite bilinçlerini   sürekli geliştirmek, bilgi ve becerilerini artırmak, takım çalışması prensibini benimsetmek ve gelişme faaliyetlerine katkıda bulunmalarını sağlamak.

Müşterilerin  firmamıza ve mümessilliklerimize duyduğu güveni ve saygınlığı arttırmak.

Biz size kalite, hizmet ve çözüm getiriyoruz Apycom jQuery Menus