Duyurular & Haberler

2014 İNTERMOB MOBİLYA FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti.  2014..

2014 TÜYAP AMBALAJ FUARIlink

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti. 2014 AVRAS..

ORHAN ÇAKIL DAN KAUÇUK MEMBRANlink

Vakum Presler için VakumFleks & VakumFleks-..

DUYURULAR

2014 İNTERMOB MOBİLYA FUARI

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti.  2014 İNTERMOB Fuarına katıldı. 

Orhan Çakıl San. ve Tic. Ltd. Şti., 27 Eylül – 01 Ekim 2014 tarihleri arasında Tüyap İstanbul Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşen, 18. Uluslararası Mobilya Yan Sanayi, Aksesuarları, Orman Ürünleri ve Ahşap Teknolojileri Fuarına ( İNTERMOB) katıldı.

Fuar boyunca, Ahşap sektörüne yönelik merdaneler ve uzun ömürlü doğal kauçuktan üretilen dokulu ve düz membran (VakumFleks) çeşitleri sergilendi. Şirket Genel Müdürü Orhan Çakıl fuar ile ilgili şunları söyledi: Westland firmasının Kalite Onay Sertifikasına sahip Lisanslı Üretici Mümessili olarak yepyeni ürün ve hizmetlerle Ahşap Endüstrisinde de iddialı olmayı hedefliyoruz. High Gloss Lazer Merdaneleri, Vernik ve Lak Uygulama Lazer Merdaneleri, Kanallı Tutkal Lazer Merdaneleri, Transfer ve Taşıyıcı Merdaneler, Temas ve Kılavuz Merdaneler, Primer, Desen, Krom ve Sünger Merdaneler gibi sektörde kullanılan birçok makinanın özellikli merdane imalatlarını gerçekleştiriyoruz. Ahşap Endüstrisinde hedefimiz kaliteyi her zaman ön planda tutarak, en iyi çözümleri, uygun koşullarda ve iyi hizmet kalitesiyle tüm müşterilerimize vermektir.

Westland Ürün ve Pazar Geliştirme Sorumlusu Martin Drescher, İNTERMOB fuarını değerlendirirken şunları dile getirdi: ‘Türkiye’de İNTERMOB fuarına ilk kez katıldık. Hem firmamız hem de sektör için birçok yenilik fuarda mevcuttu. Türk Ahşap Endüstrisine ilk adımlarımızı atarak yeni müşterilerimizle birebir görüşme şansı yakaldık ve sektör için geliştirdiğimiz yeni ürünlerimizi tanıtma fırsatı bulduk. Ürünlerimiz sektör tarafindan büyük ilgi ile karşılandı.’

 

GALERİ İÇİN TIKLAYIN

Biz size kalite, hizmet ve çözüm getiriyoruz Apycom jQuery Menus